Pomoc do systemu rezerwacji

Aby zarezerwować miejsce na zajęcia jogi możesz bezpośrednio wejść w kalendarz rejestracji (Rezerwacje w Menu) lub najpierw założyć konto Użytkownika (Panel Użytkownika w Menu).

Rezerwacja na zajęcia bez Rejestracji.
Wejdź w link Rezerwacje w menu głównym. Wybierz odpowiedni termin i godzinę zajęć. Kliknij Zarezerwuj zajęcia. Otworzy się nowe okno, w którym musisz podać swoje imię i nazwisko. Jeśli jest taka potrzeba zaznacz odpowiednie pole wyboru i na końcu potwierdź rezerwację.

Rezerwacja na zajęcia z Rejestracją.

Jest to lepszy sposób, który daje więcej możliwości. Między innymi masz kontrolę nad swoimi rezerwacjami, możesz je także anulować. Na początku należy dokonać rejestracji. Tutaj podajesz imię, nazwisko, adres e-mail oraz ustalasz swoje hasło dostępu (zapamiętaj je). Po akceptacji widzisz Twój panel rezerwacji. Po dokonaniu rezerwacji wyloguj się z systemu. Na następny raz wystarczy się tylko zalogować, czyli podać adres email i hasło (podane podczas Rejestracji). System w ramach ochrony przed hakerami może poprosić Cię o potwierdzenie, że nie jesteś robotem. Jest to albo kliknięcie w kwadracik - nie jestem robotem lub kliknięcie odpowiednich obrazków.

Dlaczego warto się zarejestrować?

nadchodzące zajęcia

Historia rezerwacji

Panel
Moje rezerwacje.

  1. Dostęp do widoku nadchodzących zajęć.
  2. Podgląd historii rezerwacji.
  3. Możliwość anulacji rezerwacji.
  4. Możliwość dodawania zajęć do kalendarza Google.

kolejne kroki rezerwacji na zajęcia

Kalendarz rezerwacji

Tak wygląda kalendarz rejestracji. Możesz zmieniać miesiące i wybierać interesujące Cię dni.

Wybór
zajęć

Widok dnia wyświetla dostępne godziny zajęć i ilość wolnych miejsc. Należy kliknąć Zarezerwuj zajęcia.

potwierdzenie wyboru

Ostatni krok to potwierdzenie Twojego wyboru. Należy tu zaznaczyć odpowiednie informacje jeśli jest taka potrzeba.

rejestracja i logowanie

rejestracja

Tu wpisujesz imię i nazwisko, adres e-mail oraz podajesz swoje hasło. Dzięki tej operacji, po zalogowaniu się w łatwiejszy sposób będzie można dokonywać rezerwacji. Będziesz miał/a dostęp do wykazu swoich rezerwacji.

logowanie

Przy kolejnym wejściu na stronę i chęci rezerwacji zajęć wystarczy się zalogować. Wpisujesz tylko e-mail i hasło. Czasami system poprosi Cię w celach ochrony o potwierdzenie czy "nie jesteś robotem". Warto zaznaczyć tutaj - Zapamiętaj mnie! Przy kolejnym wejściu nie będzie potrzeby logowania.

reset hasła

Wpisane hasło podczas rejestracji powinno najlepiej zostać w Twojej głowie. Jeśli zdarzy się, że zapomnisz hasła to w zakładce "Nie pamiętam hasła", możesz poprosić o resetowanie hasła przy pomocy e-maila. Na skrzynkę odbiorczą przyjdzie wiadomość z instrukcją postępowania.